Klassement einduitslag Elandrun 2023

Klasse #1

# Startnummer Naam Auto Response (seconden) Rondetijd (minuten)
1 19 Eugene Knooren 240 turbo 1.072 1:08.574
2 9 Anthony Kerremans S60 T5 1.103 1:08.779
3 8 Robbin Mars 242 turbo 0.970 1:09.708
4 6 Sebastiaan Schutten S70 T-5 1.008 1:11.246
5 36 Daniel van de Weijer S60 T5 1.009 1:11.328
6 46 Luuk Ditmar S70R 1.062 1:12.475

Ladiescup

# Startnummer Naam Auto Response (seconden) Rondetijd (minuten)
1 18 Marielle Bergsma 850R 1.187 1:16.629
2 7 Marit Raaijman V70 D5 1.458 1:16.912
3 21 Elina de Groot S60 2.4 1.150 1:18.197
4 3 Annerike Visser S60 2.4 0.977 1:18.937
5 12 Eline Treep S70 2.5 1.219 1:23.091

Klasse #2

# Startnummer Naam Auto Response (seconden) Rondetijd (Minuten)
1 23 Jochem Hoog Antink S60 2.5T 1.213 1:12.307
2 29 Wouter Haaima 360 drift 1.058 1:12.543
3 10 Dion Walet 66 1.156 1:12.572
4 11 Lars Valk S70 T-5 1.233 1:13.115
5 4 Casper van Kalken C70 T-5 0.938 1:13.115
6 26 Robin Westemeijer 850 T-5 0.917 1:14.475
7 17 Luc Bervoets V70 T-5 1.276 1:15.058
8 27 Koen Biemond V70 T-5 0.987 1:15.661
9 32 Robert Scherpenisse 242 turbo 1.241 1:16.422
10 38 Kuba van de Biggelaar C70 T-5 1.463 1:16.529
11 35 Martijn Hut V70R 1.210 1:16.605
12 18 Marielle Bergsma 850R 1.187 1:16.629
13 28 Johnny Soetendaal 360 drift 1.105 1:16.882
14 40 Erik Scholman 850R 1.407 1:17.237

Klasse #3

# Auto Response (seconden) Rondetijd (minuten)
1 14 Jarno Boskamp 480 GT 1.139 1:15.512
2 37 Matthijs Kroon V70 D5 1.286 1:15.554
3 7 Marit Raaijman V70 D5 1.458 1:16.912
4 1 Robbert Dobbelaere 242 L 1.223 1:17.569
5 15 Huub Bon V40 1.093 1:17.814
6 20 Peter Brummer 850 T-5 1.174 1:18.060
7 22 Jasper Greutink 240 1.485 1:18.436
8 3 Annerike Visser S60 2.4 0.977 1:18.937
9 1 Albert Algera 940 1.079 1:19.613

Klasse #4

# Startnummer Naam Auto Response (seconden) Rondetijd (minuten)
1 33 Ernst Achterkamp 440 1.8i 1.332 1:17.644
2 31 Elina de Groot S60 2.4 1.150 1:18.197
3 34 Jelte Hoog Antink C70 2.4t 1.294 1:19.229
4 2 Werner Ɯffink 850 GLT 1.287 1:21.267
5 12 Eline Treep S70 2.5 1.248 1:23.091
6 24 Thomas Lodder S70 2.5i 1.219 1:23.734
7 25 Arno Bremmer 144 B20 1.582 1:24.090
8 39 Jasper ten Hove 480 S 1.177 1:27.185
9 16 Hans Weerd C70 T-5 0.843 1:27.595